Mūsų įmonė įkurta 1996 metais - dirbame jau daugiau nei 25 metus. Nedideliame Gargždų mieste, savo parduotuvėje, sulaukiame klientų iš visos Vakarų Lietuvos, o su RULIS.LT tapome artimesni visiems Lietuvos ir užsienio klientams.

RULIS.LT sukurtas Jūsų patogumui: nusiperkate audinį, išsirenkate užtrauktukus, sagas, juosteles – viskas vienoje vietoje. Taip jūs sutaupote laiko ir nereikalingo lakstymo po įvairias parduotuves. Mūsų darbuotojos – kvalifikuotos siuvėjos, todėl patars bet kokiu Jums rūpimu klausimu.

Mėgstantiems įvairius rankdarbius – siuvinėti, megzti, siūti, velti ar gaminti papuošalus – RULIS.LT- pati tinkamiausia vieta. Nesvarbu, ar užsiimate rankdarbiais savo malonumui, ar esate šios srities profesionalas – parduotuvėje rasite viską, ko geidžia Jūsų širdis. Jei nerasite Jūsų trokštamos prekės, parduotuvės darbuotojos mielu noru ją užsakys ir atveš tik Jums. Mes stengiamės, kad mūsų parduotuvėje rastumėte ne tik gamybos priemones, bet ir rastumėte šilumą, kurią perduosite savo mezginiams ar siuviniams.

Tikslas: Tapti pagalbininku kuriant grožį interjere, aprangoje, aksesuaruose.
Misija: Įkvėpti žmones kurti, mokytis siūti, megzti, ar daryti rankdarbius.
Vizija: Norime, kad klientas galėtų pasisemti įkvėpimo iš mūsų puslapio - čia jis galėtų rasti ne tik visas reikiamas medžiagas savo projektui įgyvendinti, bet ir pasikonsultuoti su profesionaliomis siuvėjomis.
Unikalumas: Ne tik pateikiame prekes, siūlydami pirkėjui rinktis pačiam, bet ir supažindiname su šių savybėmis, skirtingais panaudojimo būdais, priežiūra. Taigi, esame draugiški ne tik profesionalams, bet ir pradedantiesiems.

Greitas ir nebrangus pristatymas visoms prekėms:

Suteikiame galimybę pasirinkti patogiausią pristatymo būdą patiems:

Atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

- Lietuvoje per 1-3 darbo dienas

- Užsienyje per 2-7 darbo dienas

- Omniva paštomatuose
- LP EXPRESS savitarnos terminaluose
- Kurjeriu į namus
- Lietuvos pašto skyriuose
- Nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėje Gargžduose P. Cvirkos 13B (2-e aukšte)

- Mokėjimo pavedimu
- Elektronine bankininkyste
- Grynaisiais pinigais pristatymo metu ar parduotuvėje Gargžduose

Grąžinimas ir garantija

Pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento.