Aplikacija termo Drugelis

4100017327148-1
1,00 €
Su mokesčiais

8x6cm Klijuojama

Prekės kiekis parduotuvėje: 20 Dėl didesnio kiekio kreiptis į pardavėją.
Kiekis

Priežiūra
* Po aplikacijos prilyginimo audinį galima drėkinti ir skalbti tik po 48 valandų.* Rūbus su aplikacija skalbti iki 40°C temperatūroje * Skalbiant gaminius išversti, aplikacija negali likti gaminio viršuje. * Po skalbimo dar kartą prilygingite aplikaciją.

Naudoti ant įvairaus pluošto audinių: poliesterio, džinso, velveto ir odos. Nepamainomas elementas dedamas taisant, lopant rūbus, taip pat kaip dekoracija  ant krepšių ir kuprinių, palapinių, namų tekstilės ir kt. 

Paprastas pritaikymas – prilyginti ant audinio.

1.Išimkite iš pakuotės.

2.Naudokite lygintuvą su garu.

3.Uždėkite aplikaciją ant tekstilės aplikacijos gerąja dalimi į viršų, uždenkite drėgnu(bet ne varvančiu) medvilniniu plonu, karščiui atspariu  audiniu ir 20-30 sekundžių lyginkite 2-3 lygio karštyje stipriai spausdami(laikytis rekomenduojamos lyginimo temperatūros audiniams, ant kurių lyginimas, neaukštesnėje nei 150 °C temperatūroje) .

4.Išverskite gaminį ir aplikaciją dar kartą lyginkite 5 sekundes spausdami-presuodami iš audinio blogosios pusės.

5.Rezultatas- tolygiai prilygintas motyvas priklijuotas prie audinio

6.Intensyviai dėvint gaminius su aplikacija rekomenduojame aplikacijos kraštelius prisiūti.

Dėmesio įspėjimas: * Po aplikacijos prilyginimo audinį galima drėkinti ir skalbti tik po 48 valandų.* Rūbus su aplikacija skalbti iki 40°C temperatūroje * Skalbiant gaminius išversti, aplikacija negali likti gaminio viršuje. * Po skalbimo dar kartą prilygingite aplikaciją.